CHLOREK MAGNEZU - SKLEP W ŁODZI

Chlorek magnezu oferowany przez naszą firmę to produkt stosowany przede wszystkim do likwidowania śliskości powierzchni spowodowanej gołoledzią, lodem lub śniegiem. Mieszanka charakteryzuje się silnym i skutecznym działaniem, ale mimo to pozostaje przyjazna dla środowiska. Produkt nie niszczy posypanych nim podłoży, a także nie podrażnia skóry. Nasza mieszanka z chlorkiem magnezu może być z powodzeniem stosowana również na wybiegach konnych. Po zastosowaniu tego produktu uzyskamy dwie korzyści – skuteczne zwalczenie śliskości powierzchni zimą oraz zachowanie odpowiedniego poziomu wilgotności podłoża w okresie letnim.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Łódź worki

zamówienia towaru

Nasz firma zajmuje się realizacją zamówień na 250, 500 lub 1000 kg chlorku magnezu. Mimo dużych gabarytów zamówienia, pakujemy je w wygodny i praktyczny sposób – całość dzielimy odpowiednią ilość 25-kilowych worków. Tak więc, skompletowane zamówienie stanowi kolejno 10, 20 lub 40 poręcznych opakowań. Chlorek magnezu w Łodzi zabezpieczamy dodatkowo, układając worki na specjalnych paletach. Dzięki temu transport towaru jest wygodny i bezpieczny.


 

chlorek magnezu Łódź palety

Z czego składa się nasz produkt?

Chlorek magnezu w Łodzi to wysokiej jakości produkt stosowany głównie do zwalczania śliskości powierzchni takich jak drogi, chodniki, podjazdy oraz inne utwardzone podłoża. W skład mieszanki wchodzi w niemal 50% czysty chlorek magnezu. Dzięki tak dużej ilości tej substancji aktywnej, produkt zyskuje zaskakującą skuteczność działania przy bardzo niskich temperaturach. Producent gwarantuje działanie nawet do -60°C.

 

W jaki sposób chlorek magnezu z łodzi jest dostarczany?

Po skompletowaniu i dokładnym zapakowaniu zamówienia złożonego w naszym sklepie, towar jest dostępny do odbioru osobistego. Punkt wydawania palet znajduje się w firmowym magazynie zlokalizowanym przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Chlorek magnezu w Łodzi może zostać również dostarczony pod wskazany wcześniej adres przez firmę przewozową. Oferujemy transport zamówienia na terenie całej Polski. Koszt dowozu jednej tony chlorku magnezu wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu, podczas którego uzyskają Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania i fachowe doradztwo podczas składania zamówienia.


 

chlorek magnezu Łódź workowany

chlorek magnezu Łódź

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Łódź