CHLOREK MAGNEZU W KRAKOWIE ZAMIAST SOLI DROGOWEJ

Chlorek magnezu to produkt stosowany do zwalczania śliskości powierzchni. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz innych utwardzonych podłożach. Posypana chlorkiem powierzchnia szybko przestanie być śliska, a jej użytkownicy będą mogli poczuć się bardziej bezpiecznie. Produkt oferowany przez naszą firmę może być wykorzystywany również na wybiegach dla koni. Oprócz pozbycia się śliskości powierzchni w zimie, chlorek zapewni również odpowiednią wilgotność podłoża w okresie letnim.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Kraków worki

Ile chlorku można zamówić?

Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Chlorek magnezu w Krakowie jest pakowany w worki o pojemności 25 kg. Taka objętość jest bardzo wygodna i praktyczna. Podział zamówienia pozwala na stopniowe otwieranie opakowań zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem, dzięki czemu zawartość nieodpakowanych worków pozostaje świeża przez długi czas. Odpowiednia ilość chlorku – 10, 20 lub 40 worków, zostaje w odpowiedni sposób ułożona na specjalnej palecie, dzięki czemu zamówienie może zostać bezpiecznie i wygodnie przetransportowane.


 

chlorek magnezu Kraków palety

Jakie właściwości ma chlorek magnezu?

Chlorek magnezu w Krakowie jest stosowany głównie podczas zimy w celu zwalczania śliskości powierzchni. Skutecznie radzi sobie z gołoledzią, lodem oraz śniegiem. Pomimo silnego działania, produkt jest przyjazna dla środowiska, nie niszczy podłoża i nie podrażnia skóry. Mieszanka oferowana przez naszą firmę posiada prawie 50% czystego chlorku magnezu, dzięki czemu produkt jest nadal skuteczny nawet przy temperaturze do -60°C.

 

Chlorek magnezu z krakowa– gdzie odebrać?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście w naszym punkcie wydawania palet. Znajduje się on w firmowym magazynie zlokalizowanym przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Chlorek magnezu w Krakowie może zostać również dostarczony do Państwa przez naszą firmę. Jedyne co należy zrobić to wskazać adres podczas składania zamówienia. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt usługi transportu jednej tony chlorku magnezu waha się między 100 a 200 złotych netto.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i dokonamy wstępnej wyceny zamówienia. Zapraszamy do kontaktu!


 

chlorek magnezu Kraków workowany

chlorek magnezu Kraków

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Kraków