CHLOREM MAGNEZU Z KOSZALINA DO STOSOWANIA NA OBLODZONE DROGI I CHODNIKI

Chlorek magnezu jest zalecany szczególnie zimą. Dzięki niemu skutecznie pozbędziemy się śliskości powierzchni spowodowanej gołoledzią, lodem lub śniegiem. Mieszanka sprawdzi się na drogach, chodnikach, a także wybiegach dla koni. Chlorek magnezu charakteryzuje się silnym działaniem i może być z powodzeniem stosowany nawet przy temperaturze do -60°C.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Koszalin worki

jaką ilość możemy wysłać kurierem na jednej palecie?

Chlorek magnezu z koszalina jest dystrybuowany w określonych ilościach. Nasza firma przyjmuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Mieszanka jest pakowana w 25-cio kilogramowe worki, dzięki czemu można wygodnie z niej korzystać i cieszyć się długotrwałą świeżością. Po ułożeniu na palecie i zabezpieczeniu, zamówienie jest gotowe do transportu.

chlorek magnezu dostarczamy kurierem do koszalina?

Gotowe zamówienie mogą odebrać Państwo osobiście z naszego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Chlorek magnezu do Koszalina może również zostać dostarczony przez naszą firmę. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony produktu waha się między 100 a 200 złotych netto.
Zapraszamy do współpracy!


 

chlorek magnezu Koszalin palety

chlorek magnezu Koszalin workowany

chlorek magnezu Koszalin

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Koszalin