CHLOREK MAGNEZU DOSKONAŁY DO POSYPYWANIA CHODNIKÓW I PODJAZDÓW W KATOWICACH

Chlorek magnezu oferowany przez naszą firmę to produkt o bardzo silnym, skutecznym i długotrwałym działaniu. Pozwala na dobre pozbyć się śliskości wielu powierzchni. W skład mieszanki w niemal 50-ciu procentach wchodzi chlorek magnezu, dzięki czemu produkt może być z powodzeniem stosowany nawet podczas niskich temperatur. Producent gwarantuje skuteczność działania do -60°C. Mimo silnego działania, chlorek jest przyjazny dla środowiska. Ponadto nie niszczy posypywanych powierzchni, a także nie podrażnia skóry.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Katowice worki

Jaką ilość chlorku można zamówić?

Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg chlorku magnezu. Produkt ten jest pakowany w szczelne worki o pojemności 25 kg. Praktyczna wielkość opakowania pozwala na wygodne stosowanie mieszanki oraz zachowanie świeżości zawartości nieotwartych worków przez długi czas. Chlorek magnezu z Katowic jest układany na specjalnych paletach, dzięki czemu skompletowane zamówienie może zostać łatwo załadowane i bezpiecznie przetransportowane.


 

chlorek magnezu Katowice palety

Czym jest chlorek magnezu KATOWICE?

Chlorek magnezu w Katowicach to wysokiej jakości produkt przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni takich jak drogi, chodniki, podjazdy oraz inne utwardzone podłoża. Doskonale radzi sobie z gołoledzią, lodem oraz śniegiem. Produkt można stosować również na wybiegach na koni. Dzięki takiemu zastosowaniu podłoże nie będzie śliskie zimą, a także zachowa odpowiedni poziom wilgotności latem.

 

Gdzie można odebrać zamówienie?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście z naszego firmowego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma szansę odwiedzić województwo mazowieckie, dlatego chlorek magnezu w Katowicach może również zostać dostarczony przez naszą firmę. Jedyne co należy zrobić to wskazać adres dostawy podczas składania zamówienia w naszym sklepie. Oferujemy szybki i przede wszystkim bezpieczny transport zamówień na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony chlorku magnezu waha się między 100 a 200 złotych netto.


W celu dokonania wstępnej wyceny, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy również na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy!


 

chlorek magnezu Katowice workowany

chlorek magnezu Katowice

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Katowice