SPRZEDAŻ CHLORKU MAGNEZU - HURTOWNIA GDYNIA - WORKI 25 KG

Chlorek magnezu jest produktem szczególnie polecanym w okresie zimowym. Dzięki niemu można w krótkim czasie i skutecznie pozbyć się śliskości wielu powierzchni. Produkt doskonale radzi sobie nie tylko z gołoledzią i lodem, ale także ze śniegiem. Mimo silnego działania jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Ponadto, produkt nie niszczy posypanych nim powierzchni, a także nie podrażnia skóry.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Gdynia worki

Jaką ilość chlorku magnezu można zamówić?

Oferowana przez nas mieszanka z chlorkiem magnezu jest pakowana w szczelne worki o pojemności 25 kg. Odpowiednie zapakowanie produktu gwarantuje jego długotrwałą świeżość i odpowiednią sypkość. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 lub 40 worków mieszanki. Zamówienia na chlorek magnezu z Gdyni są układane na specjalnych paletach i w odpowiedni sposób zabezpieczane. Dzięki temu można łatwo je załadować i przetransportować do wskazanego miejsca.


 

chlorek magnezu Gdynia palety

Dlaczego warto kupić chlorek magnezu?

Oferowana przez naszą firmę mieszanka zawierająca chlorek magnezu z Gdyni to skuteczny produkt stosowany do zwalczania śliskości powierzchni. Produkt może być stosowany na wielu różnych utwardzonych podłożach, takich jak drogi, chodniki czy podjazdy. Wysoka zawartość chlorku magnezu w mieszance zapewnia wysoką skuteczność produktu nawet przy temperaturze do -60°C. Ciekawym zastosowaniem jest posypanie chlorkiem magnezu wybiegu dla koni. Dzięki temu zimą podłoże przestanie być śliskie, ale w lecie zachowa odpowiedni poziom wilgotności.

 

Gdzie można odebrać chlorek magnezu GDYNIA?

Skompletowane i odpowiednio zapakowane zamówienie na chlorek magnezu z Gdyni może zostać odebrane przez Państwa osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym magazynie, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. W przypadku braku możliwości odebrania gotowego zamówienia, nasza firma może dostarczyć je pod wskazany wcześniej adres. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony chlorku magnezu wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy służą fachowym doradztwem podczas składania zamówienia.


 

chlorek magnezu Gdynia workowany

chlorek magnezu Gdynia

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Gdynia