SPRZEDAŻ CHLORKU MAGNEZU W GDAŃSKU

Mieszanka z chlorkiem magnezu oferowana przez naszą firmę może być stosowana w celu zwalczania śliskości powierzchni podczas zimowych miesięcy, ale także by zachować odpowiedni poziom wilgoci podłoża latem. Produkt doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach, a także inny utwardzonych podłożach, takich jak na przykład wybiegi dla koni. Mieszanka jest przyjazna dla środowiska. Mimo silnego działania, produkt nie niszczy podłoża i nie podrażnia skóry.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Gdańsk worki

Jaką ilość chlorku można zamówić?

Sprzedawany przez naszą firmę chlorek magnezu w Gdańsku jest pakowany w specjalne, szczelne worki o pojemności 25 kg. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Taką ilość stanowi kolejno 10, 20 lub 40 worków chlorku. Skompletowane zamówienie zostaje w odpowiedni sposób ułożone na specjalnych paletach. Po dokładnym zabezpieczeniu, zamówienie jest gotowe do drogi.

 

chlorek magnezu Gdańsk palety

Czym charakteryzuje się chlorek magnezu GDAŃSK?

Chlorek magnezu w Gdańsku jest wysokiej jakości produktem stosowanym w celu trwałego likwidowania śliskości powierzchni. Takie właściwości wynikają z wysokiej zawartości substancji czynnej w mieszance. Chlorek magnezu skutecznie zwalcza śliskość podłoża spowodowaną gołoledzią, lodem, a także śniegiem. Co więcej, dzięki swoim właściwościom, może być z powodzeniem stosowany nawet podczas niskich temperatur. Producent gwarantuje skuteczność działania nawet do -60°C. Chlorek magnezu ma także inną, istotną właściwość – posypane nim podłoża na długo zachowują odpowiedni poziom wilgotności.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie?

Skompletowane zamówienie może zostać przez Państwa odebrane z naszego magazynu. Znajduje się on przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma możliwość odwiedzenia naszego punktu wydawania palet w województwie mazowieckim, dlatego chlorek magnezu w Gdańsku może zostać również dostarczony pod wskazany wcześniej adres. Nasza firma oferuje transport zamówienia na terenie całej Polski. Koszt dowozu jednej tony chlorku magnezu wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i fachowo doradzić podczas składania zamówienia.


 

chlorek magnezu Gdańsk workowany

chlorek magnezu Gdańsk

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Gdańsk