CHLOREK MAGNEZU SZEŚCIOWODNY W CZĘSTOCHOWIE W WORKACH PO 25 KG

Mieszanka z chlorkiem magnezu oferowana przez naszą firmę to wysokiej jakości produkt stosowany głównie do zwalczania śliskości powierzchni. Może być stosowany również w miejscach takich jak wybiegi dla koni, dzięki czemu podłoże nie tylko przestanie być śliskie, ale także zachowa odpowiedni poziom wilgotności. Chlorek ma silne działanie i wysoką skuteczność. Warto jednak wiedzieć, że jest przyjazny dla środowiska, a także nie niszczy posypanych nim powierzchni i nie podrażnia ciała.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Częstochowa worki

Jaką ilość chlorku można zamówić?

Oferowany przez naszą firmę chlorek magnezu z Częstochowy jest pakowany w szczelne worki o pojemności 25 kg. Realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki, czyli kolejno 10, 20 lub 40 worków produktu. Mimo dużej wielkości zamówienia, odpowiednie opakowanie gwarantuje jego długotrwałą świeżość i sypkość. Po skompletowaniu, worki są w odpowiedni sposób układane na specjalnych paletach i zabezpieczane. Dzięki temu mogą zostać z łatwością załadowane i przetransportowane.


 

chlorek magnezu Częstochowa palety

Kiedy warto zastosować chlorek magnezu?

Mieszankę zawierającą chlorek magnezu z Częstochowy warto stosować szczególnie w okresie zimowym. Doskonale sprawdzi się do zwalczania śliskości powierzchni niezależnie od tego czy jest ona spowodowana gołoledzią, lodem czy śniegiem. Sprawdzi się na wielu różnych powierzchniach, takich jak drogi, chodniki, podjazdy czy inne utwardzone podłoża. Mieszanka z chlorkiem jest skuteczna nie zależnie od warunków atmosferycznych – producent gwarantuje działanie produktu nawet do temperatury -60°C.

 

Gdzie można odebrać chlorek magnezu CZĘSTOCHOWA?

Chlorek magnezu z Częstochowy może zostać odebrany przez Państwa osobiście. Punkt wydawania skompletowanych zamówień znajduje się w naszym firmowym magazynie. Jest on zlokalizowany w Grębkowie przy ulicy Suchodół 42. Klienci, którzy nie mają możliwości odwiedzenia województwa mazowieckiego, a tym samym odebrania towaru, mogą liczyć na naszą pomoc. Oferujemy szybki i bezpieczny transport zamówień na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony chlorku magnezu waha się między 100 a 200 złotych.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i dokonamy wstępnej wyceny zamówienia lub dostawy towaru.


 

chlorek magnezu Częstochowa workowany

chlorek magnezu Częstochowa

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Częstochowa