CHLOREK MAGNEZU W WORKACH JAKO ZAMIENNIK SOLI DROGOWEJ W CHORZOWIE

Chlorek magnezu to skuteczny produkt do zwalczania śliskości powierzchni. Może być stosowany na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Doskonale sprawdzi się również na wybiegach dla koni – zimą wyeliminuje śliskość, a latem zapewni odpowiednią wilgotność podłoża. Producent zapewnia skuteczność produktu nawet przy temperaturze do -60°C.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Chorzów worki

ILKOSĆ CHLORKU MAGNEZU JAKA ZMIEŚCI SIĘ NA JEDNEJ PALECIE?

Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg chlorku magnezu. Produkt jest pakowany w mniejsze, szczelne worki o pojemności 25 kg. Dzięki nim, chlorek magnezu z Chorzowa może pozostać długotrwale świeży. Skompletowane zamówienie jest układane na specjalnych paletach, które umożliwiają wygodny i bezpieczny załadunek oraz transport.

Czy chlorek magnezu dostarczamy kurierem do chorzowa?

Oferujemy transport towaru na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony mieszanki wynosi od 100 do 200 złotych netto. Chlorek magnezu do Chorzowa może również zostać odebrany przez Państwa osobiście z naszego magazynu. Znajduje się on w Grębkowie przy ulicy Suchodół 42.


 

chlorek magnezu Chorzów palety

chlorek magnezu Chorzów workowany

chlorek magnezu Chorzów

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Chorzów