WORKOWANY DROGOWY CHLORKU MAGNEZU W BYDGOSZCZY

Chlorek magnezu w Bydgoszczy to wysokiej jakości produkt stosowany przede wszystkim do eliminowania śliskości powierzchni. Charakteryzuje się bardzo skutecznym działaniem, niezależnie od tego czy podłoże jest pokryte gołoledzią, lodem czy śniegiem. Mieszanka składa się w niemal 50% z czystego chlorku magnezu, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -60°C. Doskonale sprawdzi się w zimowych miesiącach. Silne i długotrwałe działanie zwiększy bezpieczeństwo użytkowników dróg oraz chodników.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Bydgoszcz worki

Jaką ilość chlorku można kupić?

Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Chlorek magnezu w Bydgoszczy jest pakowany w wysokiej jakości, szczelne worki o pojemności 25 kg. Taka objętość umożliwia na bieżąco wykorzystywać zapasy, zachowując przy tym długotrwałą świeżość nieotwartych opakowań. Skompletowane zamówienie układamy na specjalnych paletach. Znacznie ułatwiają one załadowywanie towaru oraz jego bezpieczny transport.

 

chlorek magnezu Bydgoszcz palety

Gdzie można stosować mieszankę z chlorkiem magnezu?

Oferowana przez naszą firmę mieszanka zawierająca chlorek magnezu w Bydgoszczy jest skuteczna i wielofunkcyjna. Doskonale sprawdza się na drogach, chodnikach, podjazdach, a także wielu innych utwardzonych powierzchniach. Produkt może być stosowany nawet na wybiegach dla koni. Oprócz zwalczenia śliskości podłoża, chlorek zagwarantuje mu również odpowiednią wilgotność. Mieszanka nie niszczy posypywanych nią powierzchni, a także jest bezpieczna dla środowiska i skóry.

 

W jaki sposób dostarczany jest chlorek magnezu z bydgoszczy?

Skompletowane i odpowiednio zapakowane zamówienie może zostać dostarczone do Państwa przez naszą firmę. Jedyne co należy zrobić, to podczas składania zamówienia podać adres dostawy. Oferujemy szybki i bezpieczny transport towaru na terenie całej Polski. Cena za dostawę jednej tony chlorku magnezu waha się między 100 a 200 złotych netto. Na wysokość kosztu transportu zamówienia wpływa między innymi długość dystansu oddzielającego magazyn od wcześniej wskazanego adresu dostawy. Umożliwiamy Państwu również odbiór osobisty towaru z naszego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. 


Chętnie pomożemy w złożeniu zamówienia i dokonamy wstępnej wyceny. Zapraszamy!

 

chlorek magnezu Bydgoszcz workowany

chlorek magnezu Bydgoszcz

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Bydgoszcz