PRZEMYSŁOWY CHLOREK MAGNEZU Z BIELSKO-BIAŁA

Oferowany przez naszą firmę chlorek magnezu to wysokiej jakości produkt przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni. Sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Dzięki wysokiej zawartości chlorku magnezu, mieszanka może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -60°C. Pomimo silnego działania, chlorek magnezu z Bielsko-Białej jest przyjazny dla środowiska, nie niszczy powierzchni i nie podrażnia skóry.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Bielsko Biała worki

ILE CHLORKU MAGNEZU MOZNA ZAMÓWIĆ NA JEDNEJ PALECIE DO BIELSKO-BIAŁEJ?

Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Aby chlorek magnezu z Bielsko-Białj był wygodny w użyciu, zastosowaliśmy 25-cio kilogramowe opakowania. Skompletowane zamówienie jest układane na paletach i zabezpieczane. Tak przygotowane zlecenie jest gotowe do transportu. 

Czy chlorek magnezu jest dostarczany?

Oferujemy dostawę towaru na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony produktu wynosi od 100 do 200 złotych netto. Chlorek magnezu z Bielska-Białej mogą także odebrać Państwo osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym magazynie zlokalizowanym przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie.


 

chlorek magnezu Bielsko Biała palety

chlorek magnezu Bielsko Biała workowany

chlorek magnezu Bielsko Biała

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Bielsko Biała