WORKOWANY CHLOREK MAGNEZU BIAŁYSTOK - DO STOSOWANIA NA DROGI I PODJAZDY

Chlorek magnezu to produkt przeznaczony do eliminowania śliskości powierzchni. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, a także na wielu innych, utwardzonych podłożach. Mieszanka oferowana przez naszą firmę składa się w niemal 50-ciu procentach z chlorku magnezu, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana nawet podczas ciężkich warunków atmosferycznych. Producent gwarantuje skuteczność przy temperaturze do -60°C. Mimo silnego działania, produkt jest przyjazny dla środowiska. Ponadto nie niszczy powierzchni i nie działa drażniąco na skórę.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Białystok worki

Jaką ilość chlorku można zamówić?

Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki zawierającej chlorek magnezu z Białegostoku. Składa się na nie kolejno 10, 20 lub 40 worków produktu o wadze 25 kg. Dzięki mniejszym opakowaniom, klient może na bieżąco wykorzystywać zapasy, zachowując przy tym długotrwałą świeżość zawartości nieotwartych worków. Po skompletowaniu zamówienia, jest ono w odpowiedni sposób pakowane na specjalne palety. Dzięki temu zakupiony towar można łatwo i szybko załadować, a także wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie przetransportować we wskazane miejsce.


 

chlorek magnezu Białystok palety

Jakie działanie ma chlorek magnezu BIAŁYSTOK?

Mieszanka zawierająca chlorek magnezu z Białegostoku charakteryzuje się silnym i długotrwałym działaniem. Skutecznie zwalcza śliskość powierzchni spowodowaną nie tylko gołoledzią i lodem, ale także śniegiem. Produkt może zostać wykorzystany również na wybiegu dla koni. W takim miejscu będzie można zaobserwować dodatkowe właściwości chlorku – zwalczy on śliskość powierzchni, ale także zapewni odpowiedni poziom wilgotności podłoża.

 

Gdzie można odebrać towar?

Chlorek magnezu z Białegostoku może zostać odebrany przez Państwa osobiście. Punkt wydawania zamówień znajduje się w naszym firmowym magazynie, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Istnieje również możliwość przetransportowania zamówionego towaru we wskazane przez Państwa miejsce przez naszą firmę. Oferujemy dostawę na terenie całej Polski. Koszt transportu jednej tony chlorku magnezu waha się między 100 a 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania i fachowo doradzić podczas składania zamówienia.


 

chlorek magnezu Białystok workowany

chlorek magnezu Białystok

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Białystok