^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Sól Drogowa Warszawa

Produkty zwalczające skutki zimy

>

Aktualna Oferta Cenowa

Kontakt

Przedstawiciel Handlowy:
Paweł Wrzosek
tel. 697 762 800

Maciej Wrzosek
tel. 519 854 772

Zamówienia proszę wysyłać na maila:
info@onebrand.com.pl
lub poprzez formularz obok.

     Niemal każdego roku boleśnie doświadczamy skutków zimy. Oblodzone chodniki, drogi oraz innego rodzaju nawierzchnie, nie są nam obce. Przed poślizgiem nie uchroni nas jedynie ostrożność czy zimowe opony, ale także odpowiednia dbałość o drogi i skuteczne zwalczanie śniegu oraz lodu. W tym celu najczęściej stosowanym środkiem jest sól drogowa, która jednak czasem zawodzi, ponieważ w bardzo niskich temperaturach traci swe właściwości. Piasek i sól drogowa z racji swej ekonomiczności, wciąż należą do najpopularniejszych produktów próbujących zniwelować symptomy zimy.

Dlaczego chlorek wapnia Warszawa jest godny polecenia?

     Polecamy także inne produkty przemysłowe, które zdecydowanie lepiej radzą sobie z trudnościami atmosferycznymi, jakimi są śnieg czy lód. Swoistą nowością i rewolucją na rynku jest chlorek wapnia Warszawa, który otrzymywany jest metodą Solvaya jako produkt uboczny. W połączeniu z chlorkiem sodu używany jest właśnie jako środek roztapiający lód. Istotną jego zaletą jest działanie w bardzo niskiej temperaturze. Podczas gdy sól drogowa nie radzi sobie już przy - 6 °C, chlorek wapnia pozostaje nadal skuteczny widocznie oczyszczając nawierzchnię, nawet w temperaturze -22 °C.

     Oferujemy chlorek wapnia w bardzo atrakcyjnej cenie. Możemy zapewnić o najwyższej jego jakości. Na polskim rynku produkt ten jest dość rzadko kupowany, ze względu na cenę, jaka w porównaniu z solą drogową jest nieco wyższa. Jednak skuteczność i wydajność chlorku wapnia wydaje się być argumentem, który przemawia na jego zdecydowaną korzyść.

     Chlorek wapnia Warszawa sprzedawany jest w 25-kg workach. Występuje w postaci płatków o grubości ok 2 mm, które są bardzo wygodne w użytkowaniu. Można je rozsypywać samodzielnie będąc wyposażonym  w rękawicę ochronną, jak i przy pomocy łopat czy maszyn.

Czy chlorek wapnia Warszawa jest bezpieczny?

     To środek bezpieczniejszy, który nie powoduje tylu szkód, co popularna sól drogowa. Może być stosowany w każdych warunkach atmosferycznych, podczas padającego marznącego deszczu i śniegu, w przypadku dużych mrozów oraz gołoledzi.

Chlorek wapnia Warszawa - Bardzo dobra wydajność!

     Warto pamiętać, że chlorek wapnia Warszawa nie musi być stosowany w dużych dawkach. Wystarczy choćby nieznaczna jego ilość, aby efektywnie poradzić sobie z lodem, szronem czy śniegiem. Używana jest głównie jako środek pomocniczy, przy likwidowaniu trudności związanych z sezonem zimowym. Niemal natychmiast przywraca oczekiwany stan nawierzchni, gwarantując bezpieczną możliwość jej użytkowania. Polecamy zarówno klientom prywatnym, jak i hurtowym.

Zapraszamy serdecznie!

Płatności

sól drogowa warszawaW przypadku soli luzem wystawiamy FV pro formę i wysyłamy transport po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Natomiast przy zakupie soli workowane preferowane formy płatności to przedpłata 100% lub gotówka przy odbiorze towaru.

Transport

sól drogowa warszawaTowar dostarczamy zazwyczaj do 3 dni roboczych w przypadku soli workowanej i do 7 dni w przypadku soli luzem. Wszystko jest zależne od miejsca dostawy oraz pory zamówienia. Soli drogowej oraz innych towarów nie wysyłamy za granicę!

Faktury

sól drogowa warszawa

Na cały towar wystawiamy faktury VAT, podatek na sól wynosi 23%. Nie wystawiamy faktur o długim terminie płatności.

Copyright © 2015 One Brand Rights Reserved.